Порівняйте кінетичні енергії потяга масою 300т, який рухається зі швидкістю 54км/год і снаряда

масою 9 кг,який рухається з швидкістю 900м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Ариасеп Александр.

Дано:
m1=300 т=300000 кг
v2=54 км/год=14 м/с
m2=9 кг
v2=900 м/с
Найти Eк1,Ек2
Ек1=m1*v2^2/2
Eк2=m2*v2^2/2
Ек1=300000 кг*14^2 м/с/2=29400000 Дж
Ек2=9 кг*900^2 м/с/2=3645000 Дж
Ек1>Ек2