Автомобільне колесо, діаметр якого 60 см, робить 144 оберти за 12с. Визначте швидкість руху

автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Полина.
V= \dfrac{2 \pi R}{T}=2 \pi \nu R \\ \nu = \dfrac{N}{T} \\ v = \dfrac{2\pi NR }{T} \\ v = \dfrac{2*3.14*144*0.3}{12} = 22.6 м/с