До ділянки кола, яка містить два резистори, подану напругу 24В. Коли резистори з'єднані послідовно,

сила струму в ділянці дорівнює 0,6 А, а коли паралельно - 3,2 A. Визначте опір кожного резистора

Ответы на вопрос

Отвечает Храпова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

составим систему уравнений

(R1+R2)=U / I1

R1*R2 / (R1+R2)=U / I2

(R1+R2)=24/0.6  

R1*R2 / (R1+R2)=24/3.2

(R1+R2) = 40                          R1=40-R2  

R1*R2 / (R1+R2)=7.5

R1*R2 /40=7.5

R1*R2=300

(40-R2)*R2=300

R2^2  - 40R2 +300=0

Корни квадратного уравнения и есть искомые резисторы

R2=30 Ом

R1= 10 Ом