Қысымы 4×10^5 Па, температурасы 320 К оттегінің тығыздығы?


Ответы на вопрос

Отвечает Тяпкина Вероника.
PvM=mRT
m/v=PM/RT=4*10*5*0,032/8,31*320=12800/2659.2=4.81 кг/м3