Протягом якого проміжку часу швидкий потяг завдовжки 280 м, що їде зі швидкістю 72км/год, пройде

вздовж товарного потяга завдовжки 700м, який рухається йому назустріч? Швидкість руху товарного потяга 54км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Сабит Алтынгул.

Потяги мають пройти один повз другого  700 + 280 = 980 м.

Швидкість їхнього зближення  (72 + 54) / 3,6 = 35 м/с, тому для проїзду знадобиться

980 / 35 = 28 с.