Скiльки часу повинен працювати двигун потужнiстю 25кВт,щоб виконати роботу 36 000кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Алёхина Наташа.
N =  \frac{A}{t} -----------> t =  \frac{A}{N}

A - работа ( 36000 Дж )
N - мощность ( 25 кВт = 25000 Вт )

t =  \frac{36000}{25000} = 1,44 c