При ізобарному розширенні газу здійснили роботу 120 Дж. Яким був тиск, якщо об'єм збільшився в 3

рази, початковій об'єм 0,2 м в кубі? розв'язання задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Дин Ульяна.
Работа вычисляется по формуле:  А = р (V2 - V1) ⇒  p = A / V2 - V1 =                 = 120 /0,6 - 0,2 = 120 / 0,4 = 300 Па.