На якій висоті тіло масою 200г. має потенціальну енергію 8 дж.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

m = 200 г = 0,2 кг; E = 8 Дж; g = 9,8 м/с².

E_{p} = m*g*h 

h = \frac{E_{p}}{m*g}

h = \frac{0,8}{0,2*9,8}\approx 0,408(metrov)

Ответ: h = 4,08 см.