Көлденен қимасының ауданы 1мм2,ұзындығы 24,2 м константан сымнан жасалған электрпешінің қыздыруы

элементінің кедергісін анықтандар

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Илья.
S = 1мм2 = 0.000001м2    Шешуі:             R = (8900*24,2)/0,000001 =215380
L = 24,2 м                           R = (ρ*L)/S         000000 Ом
ρ = 8900 кг/м³
R - ?