Вагон рухається згідно з рівнянням x = 50 +t – 0,1t2 під дією сили 4 кН. Визначте його масу.


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.
Из уравнения a=2*0,1=0,2 м/с^2.

F=ma=>m=F/a=4000/0,2=20000 кг или 20 т