Потяг масою 800 т рухається з швидкістю 54 км/год.Через який час він зупинеться під дією гальмівної

сили 10 в 5 Н?Рух при гальмуванні вважати рівнозмінним

Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.
M=800 000 кг; Vo=54км/ч=54*1000м/3600с=15м/с; V=0; Fторм=10⁵Н; t - ?

F=ma; a=F/m=10⁵/8*10⁵=1/8м/с²;

V=Vo-at; V=0; Vo=at; t=Vo/a=15/(1/8)=15*8=120c=2мин.

Поезд остановится через 2 минуты.