Обчиліть прискореня вільного падіня на поверхні деякої планети якщо маса цієї планети у два рази

більша за масу землі а радіус у два рази менший за радіус землі

Ответы на вопрос

Отвечает Олейникова Анютик.
R_{1}=0,5*R_{z}
m_{1}=2*m_{z}
g_{z}=G*\frac{m_{z}}{R_{z}^{2}} =9,8
 G*\frac{2*m_{z}}{0,5*R_{z}^{2}} = 4*G* \frac{m_{z}}{R_{z}^{2}} =4*9,8=40m/s^{2}