Як буде рухатися тіло масою 2т під дією постійної сили,модуль якои дорівнюе 4кН


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Семён.
Дано:m = 2 т = 2000 кгF = 4 кН = 4000 Н____________а - ? Решение:F = ma, a = F/m, a = 4000 Н/2000 кг = 2 м/с^2