Яку силу треба прикласти, щоб підняти під водою камінь вагою 3000 Н, об'єм якого 0, 015 м.куб.?


Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Лиза.

F = Fт - Fa = F т    -    p*g*V  =  3000  -  1000*10*0,15=1500 Н
Ответ  F =1,5 кН