Тіло кинули під кутом 45" до горизонту зі швидкістю 40м\с .визначте максимальну висоту підйому тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Загидуллин Ильмир.

Α=45°, v0=40м/с. H-?
H= v0y²/(2g). v0y- проекція початкової швидкості на вісь ОУ. v0y=v0*sinα, H=v0²*sin²α/(2g), H=1600*0,5/20= 40 м.