Яка частка радіоактивних ядер розпадається за час,що дорівнює половині періоду піврозпаду

елемента??Ответ - 0.29.Нужно узнать решение. Помогите пожалуйста,буду очень благодарен.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Владислав.

Дано t=T/2    (No-N)/No-?

по закону радиоактивного распада  N=No/2^t/T

1-N/No=1-No/No*2^t/T=1-1/2^1/2=1-1/√2=1-1/1.41=0.41/1.41=0.29