людина проїхала першу половину шляху автомобілем зі швидкістю100км/год,а другу половину

шляху-поїздом зі швидкістю 60км/год.Чому дорівнює її середня швидкість за весь час руху?Рух уважайте прямолінійним.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Елизавета.
Нехай S=2х, тоді S¹=x, S²=x
t¹ = S¹ : v¹ = 1/100x год;
t² = S² : v² = 1/60x год.
v середня = 2x/ (1/100x + 1/60x) = 2x:2/75x = 75 км/год
Прошу прощения, если что непонятно. S = S¹+S²,
/ это дробь,
: это знак деления.