Чому дорівнює енергія, маса та імпульсу фотона з довжиною хвилі 750нм Помогите срочно решить


Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Руслан.
E=h*c/L=6,62*10^-34*3*10^8/750*10^-9=2,6*10^-19 Дж
m=E/c^2=2,6*10^-19/9*10^16=0,29*10^-35 кг
p=m*c=0,29*10^-35*3*10^8=0,87*10^-27 кг*м/с