Два зарядки мають величину -2 і +4, відстань між ними 4 см. Знайдіть силу взаємодії


Ответы на вопрос

Отвечает Валькова Надежда.
F = (k*q(1)*q(2))/R²
F = (9*10^9 ×(-2)*4)/0.04²= |-4.5*10^13|=4.5*10^13 Н