В алюміньєві каструлі масою 500г підігрівають3,5 л води від 20градусів до кипіння при

100градусів.Скільки тепла для цього потрібно ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вероника.

Q=C₁m₁(100-t₁)+c₂m₂(100-t₁)=0,93*0,5*(100-20)+4,183*3,5*(100-20)=0,93*40+4,183*280=37,2+1171,2=1208,4 кДж