1. Дві сили величиною 2 Н і 3 Н прикладені до однієї точки тіла. Кут між векторами цих сил дорівнює

90°. Якого прискорення набуває тіло масою 720 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Дано F1=2 Н    F2=3 Н    m=0,72 кг     a- ?

по теореме Пифагора   F=√F1²+F2²=√4+9=3,6 Н

a=F/m=3,6/0,72=5 м/с2