Умоляю,помогите!! Дам 22 бала ! Очень нужно!! Яка кількість теплоти потрібна ,щоб перетворити лід

масою 2кг,взятий при температурі 0, у воду температурою 30 градусів??

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Алёна.

Q=cm(t2-t1)=4,2*10^3*2*30=252 кДж