Визначте кількість молів аміаку ,який міститься у посудині з обємом 16,6 літрів при тиску 280кПа і

температурі 7градусів С. Допоможіть будь- ласка дуже прошу(((

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

 

P\cdot V=v\cdot R\cdot T \\ v=\frac{P\cdot V}{R\cdot T} Треба використати рівняння Менделеєва-Клапейрона 

. Р=280000Па, V=0,0166м^{3}

T=273+7=280K

Підставляючи отримуємо 1,997моль