На відрізку дороги автомобіль розганяється від 36 др 72 км яку роботу виконала сила, яка розігнала

автомобіль? маса 1,5 т

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Анна.
dp=m*(V2-V1)=1000*(20-10)=10000 кг*м/с