Автобус перші 4 км шляху проїхав за 12 хв, а наступні 12 км - за 18 хв. Визначте середню швидкість

автобуса на кожній ділянці шляху і на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Денис.
S1= 4 км=4000 м, t1= 12 хв=720 с, s2= 12 км = 12000 м, t2=18 хв= 1080 c. v1cр-?  v2cр-?  vcр-?
v1cр= s1/t1=4000/720= 5,56 м/с.
v2cр=s2/t2=12000/1080= 11,1 м/с.
vcр=(s1+s2)/(t1+t2) = (4000+12000)/ 1800 = 8,9 м/с.