Помогите с задачей по физике: Заряд першого тіла збільшився у 4 рази, другого-не змінився, а

відстань збільшилася у 2 рази. Як змінилася сила взаємодії?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Алена.
F_{1}  =  \frac{q_{1} q_{2}}{r^{2} }  \\ 
F_{2}  =  \frac{4q_{1} q_{2}}{(2r)^{2} } = \frac{4q_{1} q_{2}}{4r^{2} } = \frac{q_{1} q_{2}}{r^{2} }  \\ 
=\ \textgreater \  F_{1} = F_{2}