Вентилятор за 0,4 хвилини здійсьнює 800 обертів .чому дорівнює період та частота обертання

вентилятора

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алёна.
Дано:
t=0.4мин=0.4*60=24с
n=800
Найти:
T-? v-?
Решение :
T=t/n=24/800=0.03c
v=1/T=1/0.03=33.3Гц
Ответ: T=0.03с; v=33.3Гц.