У баржі на глибині 80 см від ватерлінії утворилася пробоїна площею 150 см квадратних . з якою силою

треба тиснути на латку , щоби вода не проникала всередину баржі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Радион.
F=p*S (p-тиск води, S-площа пробоїни)
p=ρ*g*h (ρ-густина води = 10³кг/м³)
переводимо сантиметри в метри
S=0.015 м²
h=0.8 м²
F=ρ*g*h*S=10³ *10* 0,8* 0,015=120 H