Молот масою 500 кг падає з висоти-10 м . чому дорівнює його потенціальна енергіія на висоті 4 м


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.
E (p) = mgh
m = 500 кг
g = 10 
h = 4 м
E(p) = 50 *10*4 = 20000 Дж
или  g = 9,8 
E(p) = 500*9.8*4 = 19600 Дж