Який період коливань матника , якщо за 2 хв він виконує 120 повних коливань. Допоможіть будь ласка.

!!☺

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Станислав.
T=2 хв = 120с
N=120
T-?
T=t/N=120/120=1 c