Машиніст пасажирського потяга,швидкість, якого 54 км/год, помітив,що зустрічний товарний потяг,

довжина якого 150м, пройшов повз ньго за 6с.Визначити швидкість товарного потяга

Ответы на вопрос

Отвечает Лазоренко Анна.

Дано V1=54 км/ч=15 м/с L=150 м   t=6 с

L=(V1+V2)*t
V2=L/t-V1=150/6-15=10 м/с

Ответ V2=10м/с=36 км/час