7.Насос потужність двигуна якого 25 кВт, піднімає 100 м3 води на висоту 6 м за 8 хв. Визначити ККД

насоса.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.
Знайдемо масу води m=100*1000=100000 кг
Вага F = m*10 = 1000000 Н 
Корисна Робота A = F* h = 1000000*6= 6000000 Дж
Корисна потужність P = A/t = 6000000 Дж / 480c = 12500 Вт
ККД =12500/2500 = 0.5=50%