Визначте імпульс фотона якщо його енергія 4 • 10 в -19 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Головко Віталік.
Е=4*10^-19 Дж.
p-?  
 p=mc=mc²/c, E=mc², p=E/c,
p=
4*10^-19/(3*10^8)= 1,3*10^-27 кг*м/с.