Рівняння руху велосипедиста x1=350-2t,а мотоцикліст x2=8t.знайдіть координату точки їх зустрічі.


Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.
X1=350-2t
x2=8t.
x1=x2
350-2t=8t
10t=350
t=35c
x=8×35=280м
Ответ 280м 35с