50 БАЛОВ!!! РЕБЯТ, ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!Для будівельних робіт потрібно 90 м3 сухого піску. Скільки

рейсів має зробити для перевезення піску вантажний автомобіль вантажністю 4,5 т ?

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Настя.
90*1500=../4500=30 рейсов




....
Отвечает Посеряев Юрий.
V=90 м3, М1=4500 кг,р=1500 кг /м3; Найти N. Решение: N=V/V1; V1= м1/р, N=Vp/м1= 90*1500/4500=30 рейсов