Знайдіть швидкість автомобіля 2 т якщо кінетична енергія дорівнює 40 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Дурандина Наташа.
2т=2000кг
40кДж=40000Дж
v=√2E/m=√2*40000/2000=√40=6,3м/с