Протон і альфа частинка , які мають однакове значення кінетичної енергії влітають в однорідне

магнітне поле перпендикулярно до ліній магнітної індукції. У скільки разів відрізняються радіуси їх траєкторій ?

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивина Мария.
Bvq=mv^2/R
когда перпендикулярны, то сила кулона=силе центростремительной
R=mv/Bq
масса а-частицы в 4 раза больше
заряд в 2 раза
Ra/Rp=4mv/B2q * Bq/mv=2