Дене 25.6 м биіктіктен еркін түсіп келеді. еркін түсу уакыт жəне соңындағы түсу жылдамдығын табу


Ответы на вопрос

Отвечает Чепенко Диана.
Дано:
h=25,6 м

________
t -?
V - ?
h=g*t²/2
t²=2*h/g = 2*25,6/9,8 ≈5,2
t = √5,2 = 2,3 c

V=g*t = 9,8*2,3 = 22,5 м/с