Визначте потужність, що її розвиває трактор, якщо він, рухаючись рівномірно зі швидкістю 3,6 км/год

долає силу опору 42500Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Алина.
V=3,6 км/год=1 м/c, F= 42500Н.
  P-?         
P=Fv,
P=42500*1=42500 Вт=42б5 кВт.