Очень срочно помогите.За 0,5с магнітний потік який пронизує контур,рівномірно змінився на 2

нВб.Обчислити ЕРМ індукції в контурі

Ответы на вопрос

Отвечает Захаркина Саша.
E=dФ/dt=2*10^-9/0,5=4*10^-9 В