Визначте яку роботу виконує газ,розширюючись ізобарно під тиском 2*10^5 Па від обєму 1,6 л до обєму

2,5 л.

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Настя.
Формула работы при изобарном процессе:
A = p*(V₂-V₁) = 2*10⁵*(2,5-1,6)*10⁻³ = 180 Дж