Якій кількості електронів відповідає заряд тіла, який дорівнює -240·10^-15?


Ответы на вопрос

Отвечает Калинчук Мария.
РЕШЕНИЕ
Элементарный заряд
е =1,6*10⁻¹⁹
Q = n*e = 240*10⁻¹⁵ = заряд тела.
Находим число электронов
n = 240/1.6*10⁽⁻¹⁵⁻⁽⁻¹⁹⁾⁾ = 150*10⁴ = 1.50*10⁶ - ОТВЕТ