Фотони ультрафіолетового випромінювання з енергією 12 еВ вибивають електрони із золотої

пластини.Визначити максимальний імпульс,який передається пластині внаслідок вилітання кожного електрона.Робота виходу електрона із золота 4.58 еВ

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарь Влад.

Уравнение Эйнштейна для фотоэффекта
h\nu=A+ \frac{mv^2}{2}
Поскольку энергия излучения равна E=hv, выражаем через нее скорость электронов
v= \sqrt{ \frac{2*(E-A)}{m} } = \sqrt{ \frac{2(19,2*10^-19-7.328*10^-19)}{9,1*10^-31} } = 1 615311 м/с