Катер пройшов першу половину шляху з середньою швидкістю в 2 рази більшою, ніж другу. Середня

швидкість на всьому шляху становила 4 км/год. Які були швидкості катера на першій та другій половині шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Илья.

пусть S - весь путь    S1=0,5*S    S2=0,5*S
по определению средняя скорость   V ср= S/(t1+t2)
t1=0,5*S/V1       t2=0,5*S/V2      по условию V2=0,5*V1
после подстановки  времени и сокращения S
Vср= 1/(0,5/V1 +1/V1) =V1/1,5
V1=Vср*1,5=6 км/год    V2=V1/2=3км /год
решение 100 верное
надеюсь на звезды при жизни....