Визначити довжину ніхромового дроту, що витрачається на виготовлення котушки якщо при вмиканні її в

мережу з напругою 120В в неї виникає струм 1,2А. Переріз дроту 0,5 мм2

Ответы на вопрос

Отвечает Шишка-Романова Марья.
Определим какое должно быть сопротивление нихрома:
R=U/I=120/1.2=100om
з ф-ли R=ро*L/S  ⇒ 100=1.1*L/0.5  де ро-питомий опір ніхрому
знайдемо довжину L: L=100/1.1*0.5=45.45м