пожалуйста помогитегаз об’ємом 0,01м3 знаходиться під тиском 1,96*10^6Па.Який об’єм займе газ,якщо

температура не змінюється,а кінцевий тиск буде 0,96*10^5Па?

Ответы на вопрос

Отвечает Липский Ростик.
P1v1 = p2v2
v2= p1v1/p2 = 1,96*10^6Па * 0,01м3 / 0,96*10^5Па = 0,204167 м3 ~  0,2 м3 - это ответ