За який час бігун, що рухається з прискоренням 0,8м/с2 пройде шлях 40м?


Ответы на вопрос

Отвечает Шерко Кристина.
Дано a=0,8 м/с2       S=40 м    Vo=0      t- ?

S=a*t^2/2

t=√2*S/a=√2*40/0,8=10 с

Ответ t=10 с
Отвечает Быков Виктор.
Дано:
а=0.8 м/c^2
S=40 м
t-?
Решение:
S= a*t^2 / 2
2S=a*t^2
t^2=2S/a
t=√(2S/a)
t=√(2*40/0.8)
t=√100
t=10
Ответ: t=10 c