Жақын орналасқан екі жартастың ортасында тұрған адам қатты дауыстады. ол екі жаңғырықтың бірін 1с,

екіншісін 1,5 с өткен соң естіді. дыбыс жылдамдығы 340м/с. жартастардың арақашықтығын тап

Ответы на вопрос

Отвечает Кругляшов Сергей.
Дауысты есту үшін шағылысып қайтып келу керек.Яғни біріншисінде 0,5 секунд бойы барады 0,5 секунд бойы кайтып келеді, осылай екіншісіде 0,75 барады 0,75 келеді
 V=S/t-->S=V*t
S1=340*0.5=170
S2=340*0.75=255