Провідник завдовжки 0,2 м перетинає магнітне поле індукцією 0,1 Тл перпендикулярно до силових ліній

з швидкістю 10 м/с. Визначити е.р.с. індукції, що виникає в ньому.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельчакова Вероника.
E=B*V*L=0,1*10*0,2=0,2 B