Платформа масою 140кг рухається із швид 1м за сек. Спортсмен маса якого 60кг біжить із швидкістю 5м

за сек.Визначте швидкість руху платформи після того як спортсмен застрибнув на неї, якщо а) Спортсмен наздоганяє платформу б) Спортсмен рухається назустріч платформі

Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Руслан.
Закон сохранения импульса: m1v1 +m2v2 =(m1+m2)V, везде векторы
1) догоняет,значит вектора сонаправлены и в скалярном виде m1v1+m2v2 =(m1+m2)V
V= (m1v1+m2v2) /( m1+m2)=(140*1+60*5)/(140+60)=22м/с
2) V=( m1v1-m2v2) /(m1+m2)=4,5 м/с